Přehled o příjmech a výdajích ze samostatné výdělečné činnosti 2018

Formulář přehled o příjmech a výdajích ze samostatné výdělečné činnosti za rok 2017 musejí správně vyplnit a odevzdat všechny OSVČ, které minimálně po část roku 2017 vykonávaly samostatně výdělečnou činnost. Tiskopis přehled o příjmech a výdajích ze samostatné výdělečné činnosti za rok 2017 se odevzdává v roce 2018 závislosti na příslušnosti konkrétní OSVČ na OSSZ (Okresní správu sociálního zabezpečení), PSSZ (Pražskou správu sociálního zabezpečení) nebo MSSZ (Městskou správu sociálního zabezpečení).

Korektně vyplněný přehled o příjmech a výdajích ze samostatné výdělečné činnosti za rok 2017 se musí odevzdat na příslušný úřad nejpozději do jednoho měsíce od doby, kdy měla osoba samostatně výdělečně činná odevzdat dle platného daňového řádu své daňové přiznání. Tiskopis přehled o příjmech a výdajích ze samostatné výdělečné činnosti za rok 2017 obsahuje mimo jiné informace o dané osobě a přehled jejích příjmů.

Tento přehled o příjmech a výdajích ze samostatné výdělečné činnosti za rok 2017 je vám k dispozici zcela zdarma ke stažení.

Přidejte komentář

Všechny nové komentáře osobně kontroluji, reklamu, spam a sprosťárny hned mažu.